Modelowanie sylwetki- podkreślamy Twoje piękno.

Treningi diety odkładasz na jutro... a z czasem okazuje się, że to już lato. Na ratunek przychodzi Medicus Uroda z zabiegami, które nie tylko pomogą modelować sylwetkę, ale również zlikwidować cellulit. Nie marnuj czasu! Pięknie wymodelowana sylwetka zaczyna się w kuchni, trening, zabiegi ujędrniające dieta i regeneracje sprawią, że lepiej poczujesz się w swojej skórze.

Doskonałą metodą nieoperacyjnego kształtowania ciała są zabiegi przy użyciu takich urządzeń jak Icoone Laser przy masażu próżniowym, aparat HIFU wykorzystujący ultradźwięki, ciepło i bodziec mechaniczny. Biodermgeneza jest niesamowitym urządzeniem walczącym z wiotkością skóry i rozstępami. Radiofrekwencja mikroigłowa poprawia gęstości skóry ,napina ją i likwiduje rozstępy.Jeżeli zależy Ci na szybkim efekcie dołącz do terapii mezoterapię igłową jaką jest Cellutrix i strimatrix czy lipolizę iniekcyjną które pomogą rozprawić się z cellulitem i tłuszczem. Modelujemy również twarz, garbek na nosie czy  asymetria ust nie są już problemem.  Naprawimy!

Wszystkie te nazwy nie są Ci znane? Masz ochotę wybrać każdy z zabiegów.  Już rozwiewamy Twoje wątpliwości. Zalecamy przede wszystkim konsultację z Naszymi specjalistami, by dobrać odpowiednią terapię dla Twoich potrzeb.

Icoone Laser to połączenie trzech technologii modelujące sylwetkę. Połączenie unikatowo skonstruowanych rolek do masaży próżniowego, światła LED i energii zimnego Lasera pozwala na bardzo precyzyjną stymulację stymulację tkanki łączne, leczenie rozstępów, przyspieszoną redukcję tkanki tłuszczowej oraz rozbijanie uporczywego cellulitu z jednoczesnym zwiększeniem elastyczności skóry. Głowice do masażu podciśnieniowego z opatentowaną technologią multi mikropęchęrzyków- umożliwią nieinwazyjną technikę masaży ciała, stawiającą na nadrzędny cel szacunek dla skóry pacjęta. Dzięki nim możwie stało się wykonanie masażu na całym ciele bez ograniczeń dla wieku i rodzaju skóry. Dodatkowo światło Led stymuluje odbudowę komórkową poprzez produkcję kolagenu i elastyn, stumyluje prace ukłądu limfatycznego zmniejszając obrzęki i stany zapalne. Laser 915mm dociera w głębiej zloalizowane komórki tłuszczowe i przyspieszach metabolizm.

 

HIFU Skrót od angielskiego wyrażenia high intensity focused ultrasound, czyli skupiona wiązka fal dźwiękowych o dużym natężeniu. HIFU to fala akustyczna o wysokiej częstotliwości, powodująca ruch komórek w tkankach. Od 4 lat wykorzystywana jest w medycynie estetycznej i jej popularność nieustannie nabiera tempa. Przez pierwsze 1-2 mm skóry fala przechodzi nie naruszając struktur naskórka, na odpowiedniej głębokości skóry właściwej kumuluje się i wywołuje intensywne podgrzanie. Temperatura wzrasta do ok. 60-70 stopni Celsjusza. Prowadzi to do koagulacji i mikrouszkodzeń. Po tak silnej stymulacji w następuje stopniowa odbudowa włókien kolagenowych. Organizm jest pobudzony do podjęcia naturalnej obrony i produkcji nowego kolagenu, a w efekcie do poprawy napięcia skóry. Delikatny efekt może być widoczny już bezpośrednio po zabiegu, bo włókna kolagenowe ulegają skróceniu, ale na właściwy rezultat liftingu, w postaci trwałej zmiany kształtu twarzy i napięcia policzków, trzeba zaczekać od kilku miesięcy do pół roku. Najważniejszą zaletą technologii HIFU jest to, że skóra z wierzchu pozostaje nienaruszona zatem nie ma więc konieczności rekonwalescencji, można na drugi dzień powrócić do normalnej aktywności.

 

Biodermogeneza czyli  skoncentrowane działanie pola elektomagnetycznegi wspierające walkę z każdym rodziajem rozstępów oraz zaawansowanym cellulitem. Po raz pierwszy w historii leczenie rozstępów pozwala na ich ponowne opalanie, a liczna badania potwierdzają widoczne i trwałe rezultaty. Zabieg składa się z dwóch etapów. Pierwszym jest peeling próżniowy dzięki któremu zagłębiony obszar skóry unosi się do powierzchni ścierającej gąbki. Uzyskujemy natychmiastową redukcję grubości warstwy rogowej i reaktywacje skóry,
Drugim etapem jest wykorzystanie pola elektromagnetycznego w celu stymulacji pompy sodowo-potasowej. Uzykujemy w ten sposób natychmiastową produkcję nowego kolagenu i elastyny co w znacznym stopniu przyczynia się do silnego ujędrniania i poprawy jakości skóry.

Radiofrekwencja mikroigłowa jest metodą stosowaną w medycynie estetycznej do poprawy gęstości skóry zwiększania jej napięcia, usuwania zmarszczek, blizn (szczególnie blizn po trądziku) oraz usuwania rozstępów.Zabieg RF jest połączeniem dwóch rodzajów uszkodzeń w skórze właściwej - nakłuwania mikroigłowego za pomocą 49 igieł oraz termicznego, wywołanego prądem o częstotliwości fali radiowej. W radiofrekwencji mikroigłowej, dzięki obecności mikroigieł, które przewodzą ciepło w głąb skóry, każda warstwa skóry poddana zabiegowi jest równomiernie nagrzewana. Jest to jedna z wiodących metod odmładzania i poprawy struktury skóry w medycynie estetycznej.

 RRS HA Cellutrix to precyzyjnie skomponowany preparat, który ma swoje zastosowanie w leczeniu cellulitu, ale także dzięki bogatej ilości składników aktywnych ujędrnia i poprawia jakość skóry oraz może służyć jako miejscowy reduktor tkanki tłuszczowej. Terapia opiera się na zabiegach mezoterapii igłowej podczas której metodą nakłuć podaje się preparat w wybrane okolice ciała.

RRS HA STRIMATRIX to produkt zawierający nieusieciowany  kwas hialuronowy i biorewitalizujący roztwór. Jego wyjątkowe składniki zapewniają widoczną regenerację skóry właściwej, przywrócenia jej napięcia oraz wspierają procesy przebudowy tankuj w celu leczenia rozstępów. Zabieg mezoterapii przeprowadza się po wcześniejszym znieczuleniu maścią. Preparat podawany jest w postaci małych grudeki w których, w których zdeponowany jest preparat. Grudki te, podobnie jak slady wkłuć znikają po kilkudziesięciu godzinach a składniki aktywne preparatu ulegają całkowitemu wchłonięciu.

Lipoliza iniekcyjna skutecznie wspomaga modelowania sylwetki. Jest bezpiecznym, bezoperacyjnym zabiegiem polegającym na likwidacji tkanki tłuszczowej, poprzez podanie zastrzyków.Terapia polega na podskórnym wprowadzeniu odpowiedniej ilości roztworu zawierającego fosfatydylocholinę i deoksycholan. Podczas zabiegu za pomocą długiej igły lub kaniuli wykonywane jest kilka nakłuć, dzięki którym możliwe jest równomierne wprowadzenie roztworu w tkankę. Fosfadylocholina stymuluje rozpuszczanie tłuszczy w wodzie w postaci roztworu „oleju w wodzie” składającego się z łojowych kwasów tłuszczowych i naturalnych składników hydrofilowych. Deoksycholan jest solą żółciową, silnym związkiem regulującym ciśnienie, zdolnym do niszczenia błon komórkowych. Połączenie tych dwóch substancji indukuje lizę adypocytów związaną z rozpuszczaniem tłuszczu.
Obszary ciała poddawane lipolizie to najczęściej: ramiona, brzuch i talia, biodra, uda i kolana, ale jej zastosowanie przynosi również wspaniałe rezultaty w przypadku podwójnego podbródka, tzw. byczego karku, fałdów na plecach poniżej żeber, czy pod pachami.

Kwas hialuronowyto  wypełniacz który jest  substancją wstrzykiwaną w określonej objętości śródskórnie lub podskórnie i poprzez unoszenie powierzchownych warstw skóry powodujące wypełnienie ubytków. Kwas hialuronowy jest najbezpieczniejszą substancją wypełniającą. Dzięki wypełniaczowi możemy zlikwidować asymetrię ust lub sprawić by stały się bardziej pełne.

Znamy wiele metod, od ciebie zależy jaki efekt chcesz uzyskać, a my Ci w tym pomożemy. 

Umów wizytę

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz!
Serdecznie zapraszamy do Medicus Uroda

Kontakt