Terapie łączone mają MOC!

Coraz częściej Klienci zgłaszają się z problemem który ma złożone podłoże, to wymaga ustalenia indywidualnego planu działania, pracy na każdym poziomie skóry.

 

Terapie łączone to innowacja w kosmetologii i medycynie estetycznej, to plan zabiegów stworzony w odpowiedzi na potrzeby najbardziej wymagających.  Terapia skojarzona polega na połączeniu kilku metod do walki z problemem, by osiągnąć bardziej spektakularne i trwalsze efekty. Dobieramy i łączymy różne technologie, dzięki czemu przeprowadzane zabiegi wzajemnie podnoszą swoją efektywność. Zabiegi łaczymy podczas jednej sesji zabiegowej, lub w zależności od charakteru zabiegu w kilki sesjach.

 

Jednym z najchętniej wybieranych połączeń zabiegowych jest laser frakcyjny CO2  z osoczem pacjenta. Laser CO2 to silna przebudowa i kontrolowane uszkadzanie skóry, zastosowanie osocza bezpośrednio po zabiegu znacznie skraca okres rekonwalescencji, wzmacnia proces naprawczy skóry, zwiększając przy tym efekty zabiegu.

 

Terapia łączona to również świetna opcja by wykorzystać czas między zabiegami, które  wymagają określonych odstępów czasowych, a  ich efekty oddalone są w czasie. Warto skorzystać z innych technologii zabiegowych by spotęgować pożądany efekt. 

Mając dostęp do rożnych technologii zabiegowych, nasi lekarze i kosmetolodzy Tworzą indywidualne terapie, skrojone na miarę Twoich potrzeb.

Umów wizytę

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz!
Serdecznie zapraszamy do Medicus Uroda

Kontakt