Kiedy jesteś chory szukasz najlepszych lekarzy? Czy zwracasz uwagę kto podaje Ci wypełniacz?

Bezpieczeństwo w gabinecie medycyny estetycznej to istotna sprawa. Oryginalność preparatów, gwarancja opieki około zabiegowej również. Czy zwracasz na to uwagę?

 O bezpieczeństwie zabiegów medycyny estetycznej decyduje kilka podstawowych czynników, a mianowicie: kto będzie wykonywał zabieg, gdzie i jakim produktem. Zabiegi te mają za zadanie poprawiać nasz wygląd, jednak przy niewłaściwym wyborze osoby, która będzie je wykonywała, mogą również trwale oszpecić. Znajomość anatomii, wiedza medyczna, doświadczenie zawodowe oraz wysokie poczucie estetyki zapewniają Państwu wysokie bezpieczeństwo. 

Kolejną istotną kwestią jest PRODUKT. W Polsce wszystkie sprzedawane urządzenia muszą mieć certyfikat CE, a każdy wyrób medyczny musi być opatrzony CE medycznym - wyroby z certyfikatem są droższe, a to stwarza niestety pole do nadużyć. 

Pamietajmy, iż w profesjonalnym gabinecie medycyny estetycznej każdy zabieg powinien być poprzedzony wnikliwą, pełną konsultacją kwalifikacyjną przeprowadzoną przez lekarza medycyny estetycznej. W trakcie takiej rozmowy lekarz przeprowadzi wywiad mający na celu wykrycie ewentualnych przeciwwskazań, a także dokona wstępnej kwalifikacji do jego wykonania. Powinien także wyjaśnić na czym polega zabieg, w jaki sposób zostanie przeprowadzony, a także odpowiedzieć na wszelkie pojawiające się wątpliwości i pytania. 

Prawdziwy profesjonalista potrafi również odmówić wykonania zabiegu, jeśli uzna że może on niekorzystnie wpłynąć na wygląd i tym bardziej zdrowie pacjenta. 

 

Umów wizytę

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz!
Serdecznie zapraszamy do Medicus Uroda

Kontakt