Icoone LASER Przełom w modelowaniu sylwetki

ICOONE LASER to jeden z najpopularniejszych zabiegów estetycznych działających na zasadzie masażu podciśnieniowego. Jest to urządzenie służące do nieinwazyjnego modelowania sylwetki, walki z celulitem, luźną skórą oraz obrzękami limfatycznymi.

ICOONE LASER to jeden z najpopularniejszych zabiegów estetycznych działających na zasadzie masażu podciśnieniowego. Jest to urządzenie służące do nieinwazyjnego modelowania sylwetki, walki z celulitem, luźną skórą oraz obrzękami limfatycznymi.


DLACZEGO ICOONE LASER JEST NAJSKUTECZNIEJSZYM URZĄDZENIEM OPARTYM NA MASAŻU PODCIŚNIENIOWYM W DZIEDZINIE MODELOWANIA SYLWETKI?


Icoone Laser jest jedynym urządzeniem oferującym najnowszej generacji masaż podciśnieniowy oparty na technologii ROBODERM. Technologia ta polega na pracy zmechanizowanych głowic masujących z rolkami posiadającymi liczne mikrootwory, dzięki czemu uzyskujemy precyzyjną pracę na tkance łącznej.
Następna ważna cecha Icoone Laser to Multi Mitrkocyrkulacje wywoływane poprzez znajdujące się na rolkach mikrootwory. Rezultatem jest niezwykle dokładny, wielowymiarowy masaż, przy zachowaniu pełnego szacunku dla skóry. Tym samym daje to możliwość wykonywania zabiegu na całym ciele.
Uzyskiwane efekty zabiegowe zawdzięczamy również 36 różnorodnym programom. Indywidualny program zabiegowy dobierany jest na podstawie stanu oraz potrzeb skóry pacjenta.
Głowica do głębokiej stymulacji wyposażona jest w energię biostymulującego Lasera i światło LED.
Laser diodowy wywołuje podwyższenie temperatury w tkankach, dzięki czemu uzyskujemy naturalny rozpad adipocytów do glicerolu i wolnych kwasów tłuszczowych.
Światło LED stymuluje odnowę komórkową poprzez produkcję kolagenu i elestyny, poprawia krążenie krwi oraz dotlenia tkanki.
Połączenie energii światła i lasera powoduje przyśpieszenie metabolizmu komórkowego, w konsekwencji czego efekty zabiegowe uzyskujemy znacznie szybciej.
Zabiegi ICOONE LASER są dostosowane dla każdego rodzaju skóry w każdym wieku. Skóra cieńka czy naczyniowa nie stanowi żadnego przeciwwskazania. Zawdzięczamy to mikrootworkom w rolkach, które stabilizują skórę oraz zapobiegają przed jej rozciągnięciem i mikrourazami.

Połączenie TRZECH TECHNOLOGII ICOONE LASER pozwala nam na osiągnięcie spektakularnych efektów zabiegowych, redukcję celulitu, wzmocnienie drenażu limfatycznego, redukcję obrzęków, przyśpieszenie krążenia, polepszenie struktury skóry i wymodelowanie sylwetki.
Efektywność zabiegów Icoone Laser została potwierdzona w badaniach klinicznych, które wykazały ogromną przewagę skuteczności stymulacji mikrostrukturalnej w porównaniu do innych zabiegów podciśnieniowych. Nie bez powodu Icoone Laser cieszy się tak wielkim zainteresowaniem .

Umów wizytę

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz!
Serdecznie zapraszamy do Medicus Uroda

Kontakt