GEN FAKTOR- Bioaktywna regeneracja skóry!

GEN FACTOR – to seria dermokosmetyków przeznaczona do pielęgnacji skóry w szczególnych przypadkach.

GEN FAKTOR JEST BIOAKTYWNYM ŻELEM DO PIELĘGNACJI SKÓRY JEST KOMPOZYCJĄ AKTYWNYCH BIOLOGICZNIE BIAŁEK I PEPTYDÓW UMIESZCZONYCH W BIOPOLIMEROWEJ BAZIE HYDROŻELOWEJ.

BAZA HYDROŻELOWA UMOŻLIWIA EFEKTYWNĄ APLIKACJĘ ORAZ PRZENOSZENIE TRANSFERYN, CZYNNIKÓW WZROSTU ORAZ INNYCH BIOAKTYWNYCH PROTEIN DO WIERZCHNICH WARSTW SKÓRY WSPOMAGAJĄC OGRANICZANIE POWSTAWANIA STANÓW ZAPALNYCH ORAZ POBUDZAJĄC SKÓRĘ DO ODBUDOWY I REGENERACJI.

Został zaprojektowany pod kątem skóry trudnej i z problemami – także podrażnionej, przemęczonej, osłabionej lub z zachwianą równowaga komórkową. Co za tym idzie, poszczególne preparaty wchodzące w skład systemu mają zastosowanie w profilaktyce, pielęgnacji i regeneracji, w różnorodnych zabiegach inwazyjnych jak: mikropigmentacja, mezoterapia, fraksel, RF, HIFU, naświetlania, radiacja /po zakończeniu terapii nowotworów skóry/ itp.

GEN FACTOR – to seria dermokosmetyków przeznaczona do pielęgnacji skóry w szczególnych przypadkach. Swoją skuteczność działania preparaty zawdzięczają bardzo unikalnym, a zarazem bardzo silnie działającym substancjom bioaktywnym – pochodzenia naturalnego lub tworzonych w specjalistycznych laboratoriach bio-tech.

Umów wizytę

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz!
Serdecznie zapraszamy do Medicus Uroda

Kontakt