Cellulit, cellulit, cellulit...

zmora większości kobiet, dziś chyba to niechciane „coś” nie wybiera.

Bezwzględnie i bez pytania mści się zarówno na szczupłych i nieco bardziej kształtnych ciałach kobiet. Przyczyn jest wiele mogą być genetyczne, choć w dużej mierze to nadmiar estrogenu i kortyzolu bywa przyczyną czyli HORMONY. Do tego nie pomagamy  stylem życia- siedzący tryb pracy, pęd, stres wszechobecny, złe odżywianie, nieregularność w aktywnościach fizycznych, patologie związane  z zatrzymywaniem wody w organizmie i mamy Go! Cóż..?

Ale, ale... tak naprawdę da się coś z tym zrobić! Owszem samo się nie zrobi, za darmo nie zejdzie, natomiast przy ścisłej współpracy kosmetolog- klient i nasz nowy sprzęt od zadań specjalnych STORZ MEDICAL jednak mogą zadziać się cuda.

Otóż nasz świeży nabytek bardzo szybko pokazał nam swoją moc.

Fala akustyczna, bo o niej mowa charakteryzuje się wysoka amplitudą w stosunku do otoczenia. Udowodniono naukowo, że terapia falą uderzeniową doskonale sprawdza się jako reduktor cellulitu. Leczenie lipodystrofii tą metodą jest skuteczne, nieinwazyjne niepowodujące skutków ubocznych. Efektem zabiegu jest stymulacja metabolizmu komórkowego, modelowanie włókien kolagenowych oraz poprawa mikrokrążenia. 

Cellulit okazuje się może mieć ogromny wpływ na wygląd i  samopoczucie bez względu na stadium rozwoju. Wiele kobiet, dotkniętych tym zjawiskiem, nie akceptuje się z powodu wyglądu swoich ud, pośladków czy brzucha, wpływa to mocno na ich psychikę i cierpią, a można szybko dać temu kres .

Cellulit przed przystąpieniem do zabiegu wygląda następująco powiększone komórki tłuszczowe są wypychane w kierunku powierzchni skóry, co rysuje się w postaci  typowej skórki pomarańczowej. Pozbawione elastyczności pionowe włókna tkanki łącznej nie rozciągają się razem z tkanką tłuszczową, co sprawia, że  skóra nabiera nieestetycznego wyglądu. Miejscowe krążenie krwi ulega znacznemu ograniczeniu.

W trakcie zabiegu  do miejsc zajętych cellulitem wprowadza się oscylacyjne fale akustyczne. Tkanka łączna ulega rozluźnieniu, a sprężystość naskórka wzrasta. Krążenie krwi w tkankach znacząco ulega poprawie. Stymulowana jest produkcja kolagenu, co poprawia zarówno naskórek, jak i skórę właściwą.

Po zabiegu natomiast efektem  fal akustycznych jest poprawa elastyczności oraz przywrócenie napięcia skóry czyli widoczna i długotrwała poprawa wyglądu skóry i przede wszystkim wysoka redukcja tych niemile widzianych fałdek i nierówności na skórze.

 

Takie zabiegi zawsze  są wykonywane w schematach oraz ilościach dostosowanych do potrzeb klientka ,wszystko zależy od oczekiwań ,stopnia zaawansowania problemu oraz jak te nasze panie tak naprawdę żyją, czy ćwiczą czy nie ćwiczą, ile wody spożywają a jest to pewnego rodzaju klucz, jaka jest dieta i styl życia a nasze ciało zawsze będzie wypadkową tych wszystkich czynników.

 My naprawdę możemy pomóc się z tym rozprawić i z wielkim entuzjazmem zachęcamy do dbania o siebie o wykonywanie takich zabiegów bo one naprawdę działają  i już tylko od nas zależy czy problem chcemy chować pod jeansami czy poruszamy się swobodnie w naszych ciałach.

 

 

Umów wizytę

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz!
Serdecznie zapraszamy do Medicus Uroda

Kontakt