Regulamin zakupu bonów

REGULAMIN BONU PODARUNKOWEGO (GIFT CARD)wydawanego przez Centrum RFD Sp. z o.o. z siedzibą w Lubinie. 1. Wydawcą Bonu Podarunkowego (GIFT CARD) jest Centrum RFD Sp. z o.o. z siedzibą w Lubinie59-300, ul. Leśna8 NIP: 6922272448, REGON: 390904989, wpisana do rejestru przedsiębiorców przez SĄD REJONOWY DLA WROCŁAWIA FABRYCZNEJ WE WROCŁAWIU, VI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, pod numerem KRS 0000177154.2. Niniejszy Regulamin określa zasady wydawania i realizacji Bon

REGULAMIN BONU PODARUNKOWEGO (GIFT CARD)
wydawanego przez Centrum RFD Sp. z o.o. z siedzibą w Lubinie.

1. Wydawcą Bonu Podarunkowego (GIFT CARD) jest Centrum RFD Sp. z o.o. z siedzibą w Lubinie59-300, ul. Leśna8 NIP: 692227248, REGON: 390904989, wpisana do rejestru przedsiębiorców przez SĄD REJONOWY DLA WROCŁAWIA FABRYCZNEJ WE WROCŁAWIU, VI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, pod numerem KRS 0000177154.
2. Niniejszy Regulamin określa zasady wydawania i realizacji Bonu Podarunkowego (zwanego dalej „Bonem”) zakupionego w salonach Medicus Uroda oraz w sklepie internetowym działających w domenie www.medicusuroda.com (Sklep Internetowy). Aktualna lista salonów prowadzących sprzedaż i realizację. Bonów znajduje się na stronie internetowej www.medicusuroda.com. Podczas realizowania Bonu w salonie należy podać indywidualny numer, którym opatrzony jest Bon.
3. Każdy Bon jest opatrzony indywidualnym numerem i datą jego ważności wynoszącą trzy miesiące od daty jego zakupu. Po upływie terminu ważności Bon nie będzie mógł zostać zrealizowany.
4. Bon uprawnia do zakupów produktów lub usług w salonach Medicus Uroda Clinica, Medicus Uroda Parkowa, Medicus Uroda Zielona Góra za wydrukowaną na nim kwotę. Przy zakupie Bonów nie są wydawane paragony. Ich wydanie następuje przy realizacji Bonów.
5. Minimalna kwota zakupu Bonu to 100 zł bez górnej granicy kwoty. Bony można ze sobą łączyć (np. Bon 100 zł + 200 zł = 300 zł). Zakup Bonu jest dokonywany za pośrednictwem platformy płatności internetowych PayU.
6. W trakcie realizacji Bonu w salonach Medicus Uroda można dokonać zapłaty części należności za towary przy użyciu Bonu, a reszty należności (przekraczającej wartość Bonu) gotówką lub kartą.
7. Bony nie podlegają zwrotowi ani wymianie na środki pieniężne.
8. Istnieje możliwość zakupu bonu drukowanego z przesyłką na wskazany adres, należy wtedy do kwoty zakupu doliczyć koszt wysyłki 10 zł. W ofercie mamy także możliwość wysłania bony w eleganckim czarnym pudełku, za dodatkową opłatą 30 zł. Jeśli wartość bonu przekracza 1000 zł, czarne eleganckie pudełko wysyłamy w prezencie.
8. Przy zakupie towarów w salonach Medicus Uroda z wykorzystaniem Bonu, osoba posługująca się Bonem jest zobowiązana do jego oddania sprzedawcy. Sprzedawca ma prawo odmówić przyjęcia Bonu, jeśli został on zniszczony lub uszkodzony w takim stopniu, że niemożliwa jest jego identyfikacja lub budzi on zastrzeżenia, co do jego oryginalności.
9. Centrum RFD Sp. z o.o. nie refunduje Bonów zgubionych lub skradzionych. Bony nie mogą być przedmiotem obrotu gospodarczego, a uprawnionymi do ich realizacji są jedynie osoby fizyczne.
10. Regulamin zakupu i realizacji Bonów jest dostępny w salonach Medicus Uroda oraz na stronie internetowejwww.medicusuroda.com.
11. Zakup i realizacja Bonu są równoznaczne z zaakceptowaniem niniejszego Regulaminu.
13. W sprawach nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie mają zastosowanie przepisy Kodeksu cywilnego.

 

Umów wizytę

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz!
Serdecznie zapraszamy do Medicus Uroda

Kontakt