Pielęgnacja stóp i dłoni

Manicure zwykły

Manicure zwykły

Manicure zwykły to zabieg pielęgnacji naturalnej płytki paznokcia metodą nieinwazyjną, bezpieczną.
Manicure klasyczny polega na usunięciu naskórka nachodzącego na płytkę oraz pomalowanie paznokci na wybrany kolor z naszej kolekcji. Podczas wykonywania zabiegu manicure klasyczny wykorzystuje się pilniki, cążki do paznokci oraz do wycinania naskórka, łopatka do podważania naskórka. Czas trwania zabiegu 1 godzina. Manicure to zabieg proponowany nie tylko dla kobiet, ale również i mężczyzn.
Zabieg rekomendowany w przypadku delikatnych paznokci, kruchych i łamliwych.

Manicure hybrydowy

Manicure hybrydowy

Manicure hybrydowy to skuteczny sposób na piękne paznokcie i zadbane dłonie, daje bowiem długotrwały efekt intensywnego i wyrazistego koloru oraz trwałości.
Stosowane lakiery Semilac wykazują połączenie najkorzystniejszych cech klasycznych lakierów do paznokci (czyli piękny kolor, prostota i szybkość aplikacji oraz wysoki połysk uzyskanej powłoki) oraz żelu UV (cienka warstwa ochrona, brak przykrego zapachu i duża trwałość naniesionej powłoki).
Głównymi zaletami manicure jest to iż: lakier po nałożeniu i utwardzeniu nie odpryskuje, nie matowieje, nie ulega zarysowaniem i jest odporny na załamania. Metoda ta nadaje paznokciom trwały i piękny kolor utrzymujący się przez okres 2 tygodni. Kolejną zaletą jest brak nieprzyjemnego zapachu podczas aplikacji oraz to, że po nałożeniu produktów paznokcie są praktycznie od razu suche. Czas trwania zabiegu 1 godzina.

Pedicure

Pedicure

Pedicure jest zabiegiem, który ma na celu wyeksponowanie piękna kobiecych stóp.
Polega na skróceniu, opiłowaniu i oczyszczeniu paznokci, usunięciu zbędnego naskórka z pięt i np. pomalowaniu paznokci. Dodatkowo podczas zabiegu leczniczego usuwa się nagniotki i tzw. modzele, czyli zgrubienia naskórka. Częstą czynnością podczas pedicure jest końcowy masaż stóp oraz wykonywanie specjalnej maseczki na stopy.

Pedicure hybrydowy

Pedicure hybrydowy

Pedicure hybrydowy to zabieg obejmujący czynności wykonywane przy pedicure podstawowym rozszerzony o pokrycie paznokci trwałym lakierem hybrydowym.
Ta wyjątkowa formuła obejmująca zalety żelu i lakieru do paznokci sprawi, że zadbanym wyglądem stóp możesz cieszyć się nawet do 3 tygodni. Pedicure hybrydowy wykonujemy lakierami Semilac, które cechuje najwyższa jakość pigmentów i odporność na uszkodzenia mechaniczne. Czas trwania zabiegu 1-1,5 godziny.

Co musisz wiedzieć

Okolica ciała
  • Dłonie
  • Stopy
Cennik zabiegów

Umów wizytę

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz!
Serdecznie zapraszamy do Medicus Uroda

Kontakt