Mezoterapia igłowa

Zabieg wykonasz również w:

Mezoterapia igłowa / mikroigłowa polega na podawaniu substancji aktywnych w głąb skóry głowy za pomocą iniekcji.

Mezoterapia igłowa / mikroigłowa polega na podawaniu substancji aktywnych w głąb skóry głowy za pomocą iniekcji.

Hair Molecular To skuteczny zabieg hamujący nadmierne wypadanie włosów oraz łysienie. Hair Molecular jest to najbogatsza ampułka z zawartością peptydów biomimetycznych dedykowana do skóry głowy. Zabieg doceniany jest przede wszystkim za swój bogaty skład:
8 Peptydów biomimetycznych, 11 Witamin,24 Aminokwasy,5 Koenzymów,7 Oligoelementów, 6 Nukleozydów.

Terapia peptydowa Dr Cyj Hair Hiller to efekt wieloletnich badań których wynikiem jest opatentowana formuła 7 rewolucyjnych peptydów i kwasu hialuronowego.

Zaletami mezoterapii Dr Cyj jest nie tylko innowacyjny skład preparatu, ale zupełnie nowa, opatentowana technologia przedłużonego uwalniania substancji aktywnych.
Jest to przełom w sposobie dostarczania substancji aktywnych - skoncentrowana dawka preparatu utrzymuje się w skórze przez 2 tygodnie od zabiegu. Powolne uwalnianie wzmaga stymulację i procesy regeneracyjne.
Peptydowa terapia to nie tylko przeciwdziałanie utracie włosów ale również zabiegi majace na celu przywrócenie ich prawidłowej pigmentacji.Terapia peptydowa Dr Cyj to seria 4 zabiegów wykonywanych w odstępie 2 tygodni. Pierwsze efekty będa widoczne już w trakcie serii, natomiast na ostateczne należy czekać do 2 miesięcy po zakończeniu terapii.

 

Mezoterapia na bazie w krwi

CGF - mezoterapia komórkami macierzystymi. Skoncentrowane Czynniki Wzrostu to najnowsza i najbezpieczniejsza terapia w medycynie regeneracyjnej wykorzystująca Twoje komórki macierzyste oraz czynniki wzrostu pozyskiwane z krwi.

Skoncentrowane Czynniki Wzrostu (CGF – Concentrated Growth Factors) to najnowsza i najbezpieczniejsza terapia w medycynie regeneracyjnej wykorzystująca Twoje komórki macierzyste oraz czynniki wzrostu pozyskiwane z krwi dzięki nowatorskiemu procesowi przetwarzania jej w separatorze komórkowym. Komórki macierzyste i czynniki wzrostu znajdują się w Twojej krwi, a ich zadaniem jest tworzenie i regeneracja komórek.

Komórki macierzyste pozyskujemy z krwi pacjenta, a wraz z nimi pozyskuje się płytki które wydzielają czynniki wzrostu. Zadaniem jednych, jak i drugich jest synergiczne tworzenie i regeneracja komórek skóry. Jest to fenomen komórek macierzystych, które mają niebywałą zdolność adaptacji do dowolnych komórek wśród których się znajdują, a czynniki wzrostu dodatkowo pobudzają proces odnowy i rewitalizacji. To przełom w kondycjonowaniu skóry! W sposób naturalny, całkowicie bezpieczny, bez ryzyka alergii czy powikłań.

Regeneris- Osocze bogatopłytkowe. Podawanie osocza bogatopłytkowego w zmienione chorobowo okolice głowy uruchamia proces, którego zadaniem jest stymulowanie komórek macierzystych do namnażania oraz pobudzenie fibroblastów do wytwarzania nowego kolagenu, co skutkuje regeneracją i odnową skóry oraz wpływa korzystnie na wzrost nowych włosów.Zabieg jest dość szybki i prosty. Wykonywany jest przez lekarza medycyny estetycznej.
Zaczyna się od pobrania niewielkiej ilości krwi pacjentki metodą próżniową, następnie pobrana krew poddaje się odwirowaniu, dzięki któremu uzyskujemy osocze zawierające płytki krwi.
Po dodaniu specjalnego odczynnika otrzymujemy właściwe osocze bogatopłytkowe, które podawane jest pacjentce w postaci mezoterapii igłowej.
Na skórze poddawanej terapii pozostają drobne ślady po nakłuwaniu igłą poza tym skóra może być zaczerwieniona i obrzęknięta.

 

Jak wygląda zabieg?

Mezoterapia igłowa polega na wykonaniu seri wkłuć w skórę głowy w powierzchniowe warstwy skóry właściwej. Po zabiegu mogą być wyczuwalne pod skórą niewielkie grudki, które znikają w ciągu kilku dni. Zabieg powinien być wykonany w serii  4 zabiegów wykonywanych w odstępie 2 tygodni.

Zalety terapii

Mezoterapia igłowa to jedna z najskuteczniejszych metod hamująca proces wypadania i przyspieszająca porost włosów. Aminokwasy zawarte w składzie preparatu przekształcają się do peptydów, które to są budulcem włosa. Stąd też preparat dostarcza nie tylko gotowych peptydów biomimetycznych, ale też po aplikacji następują reakcje biochemiczne, dzięki którym tworzone są nowe peptydy, doskonale przyswajalne przez organizm. 

Wskazania

Wypadanie włosów ( łysienie androgenowe, menopauzalne, poporodowe, polekowe), osłabione zniszczone włosy.

Co musisz wiedzieć

Okolica ciała
  • Skóra głowy
Problem
  • Wypadanie włosów
  • Rzadkie włosy
Cennik zabiegów

Umów wizytę

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz!
Serdecznie zapraszamy do Medicus Uroda

Kontakt