CGF - mezoterapia komórkami macierzystymi

Zabieg wykonasz również w:

Skoncentrowane Czynniki Wzrostu to najnowsza i najbezpieczniejsza terapia w medycynie regeneracyjnej wykorzystująca Twoje komórki macierzyste oraz czynniki wzrostu pozyskiwane z krwi.

Skoncentrowane Czynniki Wzrostu to najnowsza i najbezpieczniejsza terapia w medycynie regeneracyjnej wykorzystująca Twoje komórki macierzyste oraz czynniki wzrostu pozyskiwane z krwi.

Skoncentrowane Czynniki Wzrostu (CGF – Concentrated Growth Factors) to najnowsza i najbezpieczniejsza terapia w medycynie regeneracyjnej wykorzystująca Twoje komórki macierzyste oraz czynniki wzrostu pozyskiwane z krwi dzięki nowatorskiemu procesowi przetwarzania jej w separatorze komórkowym. Komórki macierzyste i czynniki wzrostu znajdują się w Twojej krwi, a ich zadaniem jest tworzenie i regeneracja komórek.

Komórki macierzyste pozyskujemy z krwi pacjenta, a wraz z nimi pozyskuje się płytki które wydzielają czynniki wzrostu. Zadaniem jednych, jak i drugich jest synergiczne tworzenie i regeneracja komórek skóry. Jest to fenomen komórek macierzystych, które mają niebywałą zdolność adaptacji do dowolnych komórek wśród których się znajdują, a czynniki wzrostu dodatkowo pobudzają proces odnowy i rewitalizacji. To przełom w kondycjonowaniu skóry! W sposób naturalny, całkowicie bezpieczny, bez ryzyka alergii czy powikłań.

Opis zabiegu CGF

Zabieg jest dość szybki i prosty, odrobinę bolesny. Wykonywany jest przez lekarza medycyny estetycznej.
Zaczyna się od pobrania niewielkiej ilości krwi pacjenta, następnie pobrana krew umieszczana jest w separatorze.
Po ok 20 minutach uzyskujemy gotowy preparat, który podawany jest pacjentowi w postaci mezoterapii igłowej.
Na skórze poddawanej terapii pozostają drobne ślady po nakłuwaniu igłą, które utrzymują się maksymalnie do 2 dni, poza tym skóra może być zaczerwieniona i obrzęknięta.

Co musisz wiedzieć

Okolica ciała
  • Skóra głowy
Cennik zabiegów

Umów wizytę

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz!
Serdecznie zapraszamy do Medicus Uroda

Kontakt