Botox Thermo Repair Jean Paul Myne

Zabieg wykonasz również w:

Thermo Repair potocznie nazywany „botoxem” na włosy to innowacyjny system regeneracji włosów na bazie ceramidu.

To zabieg specjalnie zaprojektowany dla włosów kruchych, suchych, zniszczonych i matowych. Po zabiegu włos będzie wzmocniony, chroniony przed uszkodzeniami, błyszczący i zdrowy. Dodatkowo zabieg jest wegański i nie testowany na zwierzętach.

Główne składniki: substancje pochodzenia naturalnego z mydlnicy lekarskiej, ceramidy 3, kompleks witamin E + B3 + prowitamina B5.

Jak wyglada zabieg?

Pierwszym krokiem jest umycie włosów oczyszczającym szamponem. Na lekko osuszone pasma włosów zostaje nałożona ampułka Thermo Repair z ceramidami. Następnie w celu głębokiego wniknięcia substancji włosy z produktem ogrzewane są pod czepkiem i suszarką. Głównym efektem tego działania jest zamknięcie łusek włosa, dzięki czemu cały produkt pozostaje wewnątrz i działa dłużej. Zabieg kończy się wysuszeniem, nałożeniem serum i delikatnym wyprostowaniem włosów w celu całkowitego domknięcia łuski włosów.


Botox Thermo Repair działa natychmiastowo, zwiększając objętość włosów, wzmacniając je i zapewniając rewelacyjny blask i miękkość.

 

Co musisz wiedzieć

Okolica ciała
  • Skóra głowy
Cennik zabiegów

Umów wizytę

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz!
Serdecznie zapraszamy do Medicus Uroda

Kontakt