Trychologia

Świadczymy najwyższej jakości usługi medycyny estetycznej, laseroterapii oraz kosmetyki profesjonalnej. Wiedza i doświadcznie naszego zespołu pozwala w kompleksowy sposób rowiązać problemy naszych pacjentów oraz wprowadzić skuteczne leczenie.

Ze względu na Państwa bezpieczeństwo, jak i pełen komfort, dysponujemy najwyższej jakości sprzętem kosmetycznym oraz medycznym, wyłącznie renomowanych producentów. Do zabiegów stosujemy profesjonalne kosmetyki, starannie wyselekcjonowane przez naszych doświadczonych profesjonalistów.

Poznaj nasze zabiegi

Czym jest Trychologia i jak wygląda badanie?
1
Czym jest Trychologia i jak wygląda badanie?

Coraz powszechniejszym problemem zarówno wśród kobiet, jak i mężczyzn stają się choroby skóry głowy. Odpowiedzią na ten często bardzo wstydliwy i trudny problem jest Trychologia.

Oczyszczanie i terapia skór problematycznych

Oczyszczanie skóry głowy to podstawowy zabieg trychologiczny, który ma na celu odblokowanie mieszków włosowych z czopów keratynowych, które blokują wnikanie substancji aktywnych i tlenu w głąb mieszka włosowego.

Oczyszczanie i terapia skór problematycznych
2
Regeneracja włosów
3
Regeneracja włosów

Zabiegi odbudowy i regeneracji dla włosów suchych, zniszczonych, pozbawionych blasku. Natychmiastowe odżywienie i wygładzenie.

Karboksyterapia

Bezpieczna, małoinwazyjna i klinicznie sprawdzona terapia

Karboksyterapia
4
Mezoterapia igłowa
5
Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa polega na podawaniu substancji aktywnych w głąb skóry głowy za pomocą iniekcji.

Cennik zabiegów

Umów wizytę

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz!
Serdecznie zapraszamy do Medicus Uroda

Kontakt