Pielęgnacja dłoni i stóp

Manicure zwykły

Manicure zwykły

Manicure zwykły to zabieg pielęgnacji naturalnej płytki paznokcia metodą nieinwazyjną, bezpieczną. Manicure klasyczny polega na usunięciu naskórka nachodzącego na płytkę oraz pomalowanie paznokci na wybrany kolor z naszej kolekcji. Podczas wykonywania zabiegu manicure klasyczny wykorzystuje się pilniki, cążki do paznokci oraz do wycinania naskórka, łopatka do podważania naskórka. Czas trwania zabiegu 1 godzina. Manicure to zabieg proponowany nie tylko dla kobiet, ale również i mężczyzn. Zabieg rekomendowany w przypadku delikatnych paznokci, kruchych i łamliwych.

Pedicure

Pedicure

Pedicure jest zabiegiem, który ma na celu wyeksponowanie piękna kobiecych stóp. Polega na skróceniu, opiłowaniu i oczyszczeniu paznokci, usunięciu zbędnego naskórka z pięt i np. pomalowaniu paznokci. Dodatkowo podczas zabiegu leczniczego usuwa się nagniotki i tzw. modzele, czyli zgrubienia naskórka. Częstą czynnością podczas pedicure jest końcowy masaż stóp oraz wykonywanie specjalnej maseczki na stopy.

Manicure Japoński

Manicure Japoński

Jest to zabieg pielęgnacyjny, polegający na wcieraniu specjalnej pasty w naturalną płytkę paznokciową oraz naniesieniu na nią warstwy pudru. Wzmacnia naturalne paznokcie, nadając im połysk różowej perły, zasila je w składniki naturalne (m.in. witaminy A + E), keratynę, pyłek pszczeli oraz krzemionkę z Morza Japońskiego. P.Shine to metoda zalecana zarówno dla kobiet i mężczyzn, na paznokcie kruche, łamliwe i rozdwajające się. Głównym zadaniem pasty jest głęboko odżywić płytkę paznokcia. Nałożoną pastę zabezpieczamy wcierając w płytkę paznokcia puder, który zatrzymuje składniki zawarte w paście, chroni przed zbyt szybkim ich wypłukaniem i działaniem czynników zewnętrznych jak woda, czy detergenty.

Co musisz wiedzieć

Okolica ciała
  • Dłonie
  • Stopy
Cennik zabiegów

Umów wizytę

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz!
Serdecznie zapraszamy do Medicus Uroda

Kontakt