Dermapen - zaawansowane technologicznie urządzenie do frakcyjnego mikro nakłuwania

Mikro nakłuwania frakcyjne stymulują procesy regeneracyjne, powodując wytwarzanie przez organizm nowej skóry, która zastępuje bliznę.

Mikro nakłuwania frakcyjne stymulują procesy regeneracyjne, powodując wytwarzanie przez organizm nowej skóry, która zastępuje bliznę.

Dermapen jest wszechstronnym urządzeniem medycznym pozwalającym wykonywać zabiegi lecznicze, rewitalizujące skórę. Zabieg polega na wykonywaniu mikronakłuć oraz wprowadzeniu są w głąb skóry ampułek z odpowiednio dobranymi preparatami. Mikronakłuwania frakcyjne stymulują procesy regeneracyjne, powodując wytwarzanie przez organizm nowej skóry, która zastępuje bliznę.
Funkcja automatycznego nakłuwania skóry pozwala na przenikanie substancji czynnych w skórę, jednocześnie redukując do minimum ból i dyskomfort pacjentów.

Opis zabiegu

Zabieg z zastosowaniem DERMAPEN™ trwa około 30-45 minut. Skóra zostaje znieczulona kremem znieczulającym, następnie dokładnie dezynfekowana. W kolejnym etapie wykonywane są mikronakłucia oraz wprowadzane są w głąb skóry ampułki z odpowiednio dobranymi preparatami. Urządzenie daje możliwość dobrania głębokości wkłuć, w zależności od okolicy, wskazania i grubości skóry. W trakcie zabiegu widoczne jest równomierne zaczerwienie skóry, z możliwością punktowego krwawienia. Mimo głębokiego nakłuwania do 2,5 mm, nie dochodzi do powstawania krwiaków i siniaków.
Bezpośrednio po zabiegu pacjent odczuwa gorąco i lekkie pieczenie. Po 3-4 dniach może pojawić się delikatne złuszczanie, efekty widoczne po około 5-7 dniach.
Przed zabiegiem konieczne jest znieczulenie.

Zalety terapii

Technologia wibrujących igieł DERMAPEN jest jedną z bardziej efektywnych i bezpiecznych metod stosowanych w mezoterapii.
Czas regeneracji jest bardzo krótki, a powrót do normalnej aktywności natychmiastowy.
Precyzyjnie dobrana głębokość iniekcji (w zakresie od 0,5 mm do 2,5 mm) pozwala na pełną kontrolę wykonywanego zabiegu.
Zabieg można wykonać praktycznie w każdej okolicy ciała, także tam, gdzie skóra jest bardzo cienka. Dzięki niewielkim rozmiarom można stosować go w nawet najtrudniej dostępnych obszarach.
Zabieg wykonany przy użyciu DERMAPEN jest alternatywą dla każdego pacjenta, któregy posiada obniżony próg wrażliwości na ból i który obawia się zabiegów klasyczną metodą mezoterapii.

Jakie są efekty?

1
Redukcja blizn, rozstępów

mikronakłuwania frakcyjne stymulują procesy regeneracyjne, powodując wytwarzanie przez organizm nowej skóry, która zastępuje bliznę

2
Ujednolicenie kolorytu skóry

dzięki zdolności do regulacji procesów melanogenezy uzyskujemy ujednolicenie koloru i struktury skóry

Co musisz wiedzieć

Okolica ciała
  • Twarz
  • Ciało
Problem
  • Blizny głębokie
  • Blizny płytkie
  • Rozstępy
Cennik zabiegów

Umów wizytę

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz!
Serdecznie zapraszamy do Medicus Uroda

Kontakt