Depilacja męska

Zabiegi pozwalające na chwilowe lub stałe pozbycie się zbędnego owłosienia.

Zabiegi pozwalające na chwilowe lub stałe pozbycie się zbędnego owłosienia.

Zabiegi depilacji u mężczyzn wykonywane są z takich samych powodów, jak u kobiet, czyli estetycznych i higienicznych. Brak włosów pozwala na utrzymanie czystości i zahamowanie rozwoju bakterii rozkładających pot i powodujących nieprzyjemny zapach.
Depilacja wśród panów staje się coraz bardziej popularna. Argumentem przemawiającym za, jest zazwyczaj higiena, wygoda oraz estetyka. Depilacji poddawne są różne części ciała, najczęściej jednak pachy, tors oraz plecy i pośladki. Są jednak także zwolennicy depilacji okolic intymnych.
W Medicus Uroda panowie mogą skorzytsać z dwóch metod depilacji: depilacja woskiem oraz laserowe usuwanie owłosienia. Wybór metody zależy od miejsca, które chcemy depilować, koloru i grubości włosów oraz efektów, jakie chcemy uzyskać. Duże znaczenie ma również bolesność zabiegu i komfort pacjenta.

Depilacja laserowa Laserem Light Sheer

Depilacja laserowa Laserem Light Sheer

To metoda na stałe usuwająca niechciane owłosienie.
Zabieg polega na poddaniu cebulek włosowych krótkotrwałemu działaniu światła laserowego. Wiązka światła powoduje uszkodzenie komórek mieszka włosowego i trwałe zniszczenie włosa.
W Medicus Uroda zabiegi depilacji przeprowadzane są za pomocą urządzenia Laser Light Sheer. Jest to najskuteczniejsze urządzenie na rynku służące do depilacji niechcianego owłosienia.
Laser Light Sheer zawiera specjalny układ chłodzący (Chill Tip), który znieczula pacjenta, powodując, że zabieg jest prawie bezbolesny i chroni skórę przed oparzeniem podczas naświetlania. Uważna się, że po depilacji laserem Light Sheer około 80% owłosienia zostaje usunięta na stałe. Skuteczność zabiegu jest jednak proporcjonalna do koloru włosów. Im ciemniejszy odcień zarostu, tym więcej włosów zostanie usuniętych.

Depilacja woskiem

To jedna z bardziej skutecznych metod tymczasowego usuwania niechcianego owłosienia.
Po zabiegu efekt gładkiej skóry może utrzymywać się prze kilka tygodni. Wraz z woskiem usuwane są bowiem cebulki włosa. Depilacja woskiem to jedna z najlepszych metod likwidacji niechcianych włosów z trudno dostępnych miejsc, jak plecy i pośladki.
Depilacja woskiem to jedna z najlepszych metod likwidacji niechcianych włosów z trudno dostępnych miejsc, jak plecy i pośladki. U panów metoda ta jest mało popularna, ze względu na większy dyskomfort podczas zabiegu.

Co musisz wiedzieć

Okolica ciała
  • Twarz
  • Ciało
  • Ramiona
  • Brzuch
  • Pośladki
  • Plecy
Wskazanie
  • Nadmierne owłosienie
Problem
  • Nadmierne owłosienie
Cennik zabiegów

Umów wizytę

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz!
Serdecznie zapraszamy do Medicus Uroda

Kontakt