Mezoterapia igłowa twarzy i okolicy oczu

Skuteczna i bezpieczna metoda wspomagająca silną rewitalizację skóry

Mezoterapia igłowa to najlepsza metoda na zachowanie młodego wyglądu bez użycia skalpela.
Zabieg opiera się na dostarczaniu do skóry właściwej kwasu hialuronowego oraz substancji odżywczych, m.in. witamin, aminokwasów, mikroelementów czy peptydów biomimetycznych. Preparat podawany jest metodą iniekcji, czyli nakłuwania za pomogą igły. Dzięki temu składniki aktywne stosowanych preparatów podawane są od razu bezpośrednio do miejsc, które tego potrzebują.
Mezoterapia może być stosowana w terapii starzenia się skóry, redukcji cieni pod oczami oraz niedostatecznego nawilżenia skóry.

Opis zabiegu

Zabieg polega na śródskórnym podawaniu małych dawek substancji odżywczych w wybrane okolice twarzy lub inne części ciała, które chcemy poddać rewitalizacji.
Podczas zabiegu powstają dziesiątki małych grudek, w których zdeponowany jest preparat. Grudki te, podobnie jak ślady po wkłuciach, znikają po kilkudziesięciu godzinach, a składniki aktywne preparatu ulegają całkowitemu wchłonięciu.
Iniekcje mogą dawać uczucie dyskomfortu. Przed zabiegiem konieczne jest znieczulenie.

Zalety terapii

 • Wielokierunkowe działanie zależne od zastosowanego preparatu. Dla każdego typu cery w zależności od potrzeb skóry
 • Krótki czas gojenia skóry, minimalne ryzyko alergii, możliwość ekspozycji na promienie słoneczne.
 • Poprawa kondycji skóry widoczna już po pierwszym zabiegu.

Jakie są efekty?

1
Twarz - NCTF 135HA

To 53 składniki aktywne, niezbędne skórze do prawidłowego funkcjonowania (minerały, witaminy, aminokwasy, antyoksydanty, koenzymy. Wielokierunkowe działanie przeciwstarzeniowe oraz profilaktyka to klucz do młodego i zdrowego wyglądu.

2
Twarz- M-HA18

To preparat zawierający kwas hialuronowy i glicerol, który daje bardzo głębokie nawilżenie i ujędrnienie oraz zapewnia ochronę komórek skóry przed szkodliwym działaniem wolnych rodników. Kwas hialuronowy przywraca równowagę wodną skóry oraz głęboko ją nawilża. Glicerol stabilizuje i chroni go przed rozpadem oraz zapewnia ochronę antyoksydacyjną.

3
Twarz - Hyalift 75

Czysty, wysokostężony kwas hialuronowy, który zapewnia długotrwałe, głębokie nawilżenie skóry, wypełnienie drobnych zmarszczek, działanie anti-aging, oraz poprawę jakości skóry

4
Twarz - Silisorg

Preparat zawiera 200 mg krzemu organicznego. Krzem jest składnikiem między innymi kolagenu, elastyny, glikoprotein strukturalnych i proteoglikanów. Sprzyja odbudowie włókien kolagenowych i elastynowych, zapewnia biorewitalizację tkanki podskórnej

5
Twarz - Hydro

Zalecany dla osób cierpiących na suchość skóry, narażonych na stres, spędzających dużo czasu w klimatyzowanych pomieszczeniach lub na słońcu. Leczy umiarkowane odwodnienia, aktywne i długotrwale nawilżając skórę właściwą, poprawa jej koloryt, opóźnia procesy starzenia się skóry.

6
Twarz - Hydro Max

Produkt łączący kwas hialuronowy i sorbitol. Takie połączenie wspomaga zatrzymywanie wody przez skórę, utrzymując tym samym jej długotrwałe, intensywne nawilżenie. Preparat przeznaczony w celu leczenia bardzo odwodnionej skóry, odbudowy jej struktury oraz poprawy elastyczności.

7
Oczy - Electri

Preparat łączy w sobie kwas hialuronowy i bursztynian sodu, który jest silnym antyoksydantem. Regeneruje skórę, która jest w stresie oksydacyjnym, czyli zbyt szybko starzeje się z powodu działania wolnych rodników. W efekcie skóra staje się lepiej napięta i nawilżona, poprawia się jej koloryt, znikają drobne zmarszczki, uzyskujemy efekt rozświetlenia okolicy oka.

8
Oczy - RRS Eyes

To kompleks biorewitalizujący, łączący w sobie 27 składników aktywnych. Poprawia mikrokrążenie, rozjaśnienia skórę okolicy oka, działania antyoksydacyjne oraz silnie nawilża.

9
Twarz - H&S

Procedura H&S, oparta na kwasie hialuronowym, zapewnia korektę zmian związanych z wiekiem i jednocześnie bardzo delikatnie działa na funkcje skóry. Poprawia kolor i teksturę skóry, wygładza zmarszczki, poprawia jej ogólny stan i wygląd.

10
Tensor Lift

Preparat przynosi wielowymiarowy efekt odmładzający dla skóry. Połączenie kwasu hialuronowego, substancji napinających skórę, witamin oraz składników redukujących wolne rodniki sprawi, że cera staje się gładka, bardziej jędrna i napięta. Dodatkowo, poprawia się jej nawilżenie, a drobne zmarszczki ulegają spłyceniu.

Co musisz wiedzieć

Okolica ciała
 • Twarz
 • Oczy
 • Twarz + Szyja + Dekolt
Przeciwwskazania
 • Stany zapalne skóry
 • Choroby wirusowe
 • Karmienie piersią
 • Ciąża
 • Nowotwory
 • Aktywne infekcje
 • Infekcje grzybicze
Cennik zabiegów

Umów wizytę

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz!
Serdecznie zapraszamy do Medicus Uroda

Kontakt