Regenyal Armonia

Regenyal Armonia- to usieciowany kwas hialuronowy oraz wolny interkalowy kwas hialuronowy o różnym ciężarze cząsteczkowym, który pozwala na odmłodzenie i odbudowę objętości obszarów intymnych.

Regenyal Armonia- to usieciowany kwas hialuronowy oraz wolny interkalowy kwas hialuronowy o różnym ciężarze cząsteczkowym, który pozwala na odmłodzenie i odbudowę objętości obszarów intymnych.

 

Wraz z upływem lat skóra traci jędrność i elastyczność – nie tylko na twarzy i ciele, ale również w obszarach intymnych. Dochodzi także do zanikania tkanki tłuszczowej w tym miejscu, co skutkuje między innymi problemami związanymi z funkcjonalnością okolic intymnych (stąd często mówi się o ginekologii funkcjonalnej obok estetycznej). Pojawiają się dolegliwości podczas współżycia, nasilają się infekcje, trudniej jest uprawiać ulubione sporty, takie jak np. jazda na rowerze. Dzięki osiągnięciom współczesnej medycyny możliwe jest jednak niwelowanie oznak fizjologicznego starzenia się okolic intymnych i przywracanie dobrego samopoczucia bez konieczności wykonywania zabiegów chirurgicznych. Preparat odbudowuje utraconą objętość okolic intymnych ale również regeneruje tkanki, stymulując produkcje kolagenu, nawilża skórę. Jest w pełni wchłanialny, koryguje asymetrie, przywraca jędrność, zmniejsza suchość pochwy poprawiając stan błon śluzowych. Zabieg wykonywany przez lekarza.

Podwójny efekt: Wypełnienie i regeneracja

W celu zapewnienia jak najlepszych efektów i zagwarantowania nie tylko wypełnienia, ale i regeneracji tkanek, w preparacie Regenyal Armonia do iniekcji okolic intymnych zastosowano system interkalacji. Jest to innowacyjne rozwiązanie, które pozwala na umieszczenie cząsteczek wolnego kwasu hialuronowego w rusztowaniu z kwasu usieciowanego. Dzięki temu preparat jest bardziej aktywny biologicznie, cząsteczki wolnego kwasu są stopniowo uwalniane i wykazują skuteczne działanie regeneracyjne przez dłuższy czas. Stymulują skórę właściwą i tkankę podskórną dzięki oddziaływaniu na receptory komórek nabłonkowych. Odbudowę objętości natomiast gwarantuje delikatne sieciowanie kwasu hialuronowego o dwóch różnych masach cząsteczkowych, który tworzy trójwymiarową sieć o optymalnej elastyczności oraz swego rodzaju biodegradowalne rusztowanie dla tkanek – dłużej utrzymujące się i bardziej odporne na wchłanianie. Preparat jest bardzo plastyczny, dzięki czemu można go łatwo układać w tkankach. Dzięki systemowi interkalacji preparat Regenyal Armonia nie tylko natychmiastowo odbudowuje objętość okolic intymnych, ale też regeneruje i odbudowuje tkanki, stymuluje produkcję kolagenu, ma działanie ochronne i nawilżające. Jest w pełni biokompatybilny i biowchłanialny, można stosować go do zabiegów biowolumetrycznych na kobiecych obszarach intymnych.

Główne wskazania do zabiegu

  • koryguje asymetrie i wypełnia ubytki
  • przywraca napięcie i elastyczność tkanek w okolicach krocza, w tym również warg sromowych i przedsionka pochwy
  • nadaje gęstość i objętość zarówno warg sromowych
  • zmniejsza suchość pochwy poprawiając stan błony śluzowej i przywracając jej odpowiednie nawilżenie
  • poprawia nawilżenie okolicy łonowej
  • polepsza wygląd blizn i skóry po cesarskim cięciu oraz nacinaniu krocza Efekty utrzymują się ok. 5-6 miesięcy.

Co musisz wiedzieć

Okolica ciała
  • Okolice intymne
Problem
  • Wiotkość skóry
Cennik zabiegów

Umów wizytę

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz!
Serdecznie zapraszamy do Medicus Uroda

Kontakt